Načítám Akce
akce již proběhla.

12 lekcí – Diastáza od A až do Z

O kurzu:

Informovanost ohledně diastázy a toho jak s ní pracovat je v dnešní době nedostatečná. Hodně žen po porodu často neví, jak opět začít cvičit a dostat své tělo zpět do formy.

Proto jsme vytvořili tento kurz na pokračování DIASTÁZA od A do Z, který je určen jak pro maminky po porodu, které mají ukončené šestinedělí, tak i pro ty, které nejsou bezprostředně po porodu, ale ví, že diastázu mají a chtějí s tím něco dělat.

Kurz nese sice název „Diastáza“, ale bude se týkat mnohem širších souvislostí než pouze rozestupu přímých břišních svalů.

Probereme mnoho souvisejících témat včetně správného dechového stereotypu, koordinované aktivace břišních svalů, správnou funkci bránice, pánevního dna i funkčního postavení chodidel.

Budeme se zabývat správným nastavením pánve, páteře, hrudníku, žeber, lopatek a hlavy, v podstatě projdeme celé tělo.

Naučíte se nejen správné držení, ale také se dozvíte, jak všechna tato témata souvisí právě s diastázou, inkontinencí, bolestí zad, hlavy a případnými dalšími zdravotními problémy.

Získáte mnoho teoretických znalostí, ale hlavně praktických cviků, které se na hodinách naučíte a doma je pak budete poctivě a pravidelně cvičit! 🙂

Jedna hodina týdně prostě nestačí. To je třeba si uvědomit hned na začátku.

Zakoupit voucher

Obdarujte své blízké voucherem na: DIASTÁZA od A do Z

POSTARÁ SE O VÁS

profesionální lektor

Bc. Jaroslav Otáhal

Odborný garant centra
Certifikovanými DNS trenér
Zdravotně kondiční specialista
Lektor zdravých zad, chodidel a pilates clinic

Vzdělání:
2002 – 2006 – Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra, Vyšší odborná škola, obor Manager sportu, zakončen zkouškou Diplomovaný specialista

2007 – 2008 – Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra, zaměření Sportovní a kondiční specialista, bakalářské studium zakončené závěrečnou státní zkouškou