Načítám Akce

O workshopu:

Jednodenní seminář pro začátečnice
Flirt dance je moderní tanec určený pouze pro ženy. Jde o velmi ženský svůdný tanec, díky kterému se již mnoha ženám podařilo zvýšit sebevědomí a najít znovu cestu ke své zanedbané ženskosti. Krom sexy figur se ve flirt dance zvyšuje rozsah pohybu a pružnost těla. Pokud tedy chcete zažít den plný legrace, krásných tanečních kreací, uvolnění, vnímat, jak nesmírně je vaše tělo krásné a navíc udělat něco pro svou kondici, neváhejte a přihlašte se.
Je možné tančit ve věku od 18 do 100 let. 🙂
Více informací o flirt dance najdete zde:  www.flirtdance.eu
Co s sebou:
Pohodlné oblečení, které vám umožní volný pohyb ve stoje i na zemi, ve kterém se ale současně cítíte krásná. Na nohy ponožky nebo taneční piškoty.

Kde: eFFko – zdravotně kondiční centrum, Hlavní 2459/108, Praha 4 – Spořilov

Kdy:  28. 11. 2020 od 10:00 do 15:00 hodin (12 – 13 hod je pauza na oběd)

Cena: 1540 Kč

Zakoupit voucher

Obdarujte své blízké voucherem na: Flirt dance

POSTARÁ SE O VÁS

profesionální lektor

Lucie Mattabu

Lucie Mattabu vyučuje flirt dance již dvanáctým rokem. Jejíma rukama prošlo za tu dobu více než 1000 žen.  Krom pravidelných tanečních kurzů v Centru Tance v Brně (www.centrumtance.cz), pořádá tanečně prožitkové víkendy pro ženy s lektorkami jako je Lucie Harnošová (www.alchymiezeny.cz)  nebo Dáša Kožinová (www.dagmarkozinova.cz). Je autorkou knihy “Tanečním krokem do ráje”, ve které popisuje příběh mladé ženy, která díky tanci otevře brány své ženskosti a sebelásce.
V roce 2014 byla pozvaná na mega akci Alice Kirš: Ženy ženám živě (www.zenyzenam.cz) , kde přednášela o tanci a jeho vlivu na ženy.
Tanec je cesta, jak můžeme uvolnit naši ženskou energii ze sevření každodenní rutiny. Díky ponoření do hlubší ženskosti je snazší chápat vlastní tělo, naslouchat mu a začít ho skutečně milovat. Takové,  jaké je právě nyní…