NADCHÁZEJÍCÍ KURZY NA POKRAČOVÁNÍ

Zúčastněte se kurzu na pokračování, během kterého se pod vedením zkušeného lektora naučíte cvičit své problémové partie správně.

DIASTÁZA od A do Z

14. září v 18:00 - 14. prosince v 18:00

Kompletní kurz - 13 lekcí. Kurz na pokračování DIASTÁZA od A do Z, který je určen jak pro maminky po porodu, které mají ukončené šestinedělí, tak i pro ty, které nejsou bezprostředně po porodu.

DIASTÁZA pokročilí

17. září v 18:00 - 17. prosince v 18:55

Navazující kurz na základní kurz Diastáza od A do Z.

MIMI tělocvik (1,5 – 3 roky)

5. října v 9:30 - 14. prosince v 10:20

Náplní kurzu je všestranný rozvoj dětí. Přirozenou cestou budeme děti vést k lásce k pohybu, tanečkům, rovnovážným cvičením a koordinačním cvičením vedoucím ke správnému držení těla.

U NÁS SE NAUČÍTE

zdravě cvičit

Cvičením na našich kurzech se naučíte správně pečovat o svůj pohybový aparát. Nohy jsou pilíře, které nesou celé naše tělo, a to v jakém jsou stavu, ovlivňuje celý organismus. Páteř je jako stožár, který udržuje tělo napřímené a ovlivňuje nejen fyzický, ale i psychický stav a také všechny systémy v těle.

  • Dlouhodobé zlepšení zdraví
  • Klidnější spánek bez křečí
  • Celková harmonie se svým tělem

DÁLE NABÍZÍME

workshopy

Naše workshopy vás provedou doporučeními, jak si pomoci cvičením, ke zlepšení stavu problémové partie. Naši zkušení lektoři vám předají zkušenosti a individuálně poradí, jak správně problematická místa procvičovat.

Hallux valgus II.

1. září v 18:00 - 19:50

O workshopu: Navazující workshop na Hallux valgus I. Zopakujeme a procvičíme cviky z první části a naučíme se další nové cviky a techniky vedoucí k nápravě [...]

Dech a diastáza

15. září v 18:00 - 19:50

O workshopu: Dech by měl být plný, plynulý, klidný s minimálním úsilím. Vlivem způsobu života,  pohybovými vzory, životními událostmi, charakterem zaměstnání atd., dochází k tuhnutí hrudníku [...]