Veronika Váňová

Lektorka jógy

Sport mě provází už od dětství, je mým každodenním chlebem a přináší mi svobodu, vyrovnanost a jistotu.

Vyrostla jsem u Vodní záchranné služby, kde jsem se setkala jak s plaváním, tak i dalšími přidruženými aktivitami. Postupně jsem začala trénovat mladé vodní záchranáře a nyní se podílím i na vedení a správě spolku. Současně jsem se vždy věnovala běhu, cyklistice, turistice, lyžování a dalším, v neposlední řadě i józe. Jóga je však asi mou nejmladší vášní.

Jak to často bývá i moje cesta k trénování druhých nebyla přímá. Po pár letech strávených kancelářskou prací se pro mě stával důležitější smysl mé práce. A ten jsem postrádala. Proto jsem se rozhodla absolvovat instruktorský kurz jógy, a tak spolu s ním a 2 návštěvách Indie jsem opustila dosavadní zaměstnání.

Protože v tu dobu už jsem měla zkušenosti s trénováním dětí, rozšířila jsem jen své působení. Nyní se tedy věnuji trénování plavání školáků, všeobecné sportovní přípravě dětí ve věku 2,5-11let a učením jógy.

Ráda bych, aby si klienti prostřednictvím jógy na sebe našli čas, lásku k pohybu a dokázali benefity, které jóga přináší, zakomponovat i do běžného života tak, aby byli spokojenější, vyrovnanější a rádi se vraceli. Přijďte si na jógu odpočinout a zároveň načerpat energii.

Specializace:

Instruktor jógy

Trenér plavání III.třídy

Trenérská licence B